PL / EN STUDIO.

Projektowanie wnętrz to nasza największa pasja. Tworzymy niezwykłe przestrzenie wykorzystując zdobytą wiedzę oraz ponad 10 letnie doświadczenie. Dokładamy wszelkich starań, aby zaproponowane przez nas projekty wnętrz doskonale oddawały charakter miejsca oraz osobowość jego mieszkańców. Wykonywane przez nas projekty to harmonijne połączenie innowacyjnych rozwiązań technologicznych, nowoczesnych materiałów oraz modnych trendów wzorniczych i architektonicznych.

Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na twoje pytania

JAK PRACUJEMY

01

KONCEPCJA:

Wszystko zaczyna się od pomysłu, dlatego projektowanie wnętrz rozpoczynamy od spotkania z inwestorem. Poznajemy siebie nawzajem, pytamy o to czym się pasjonujesz, jakie kolory lubisz, w jakich wnętrzach lubisz przebywać. Po spotkaniu przygotujemy podsumowanie naszych ustaleń i przystępujemy do projektowania twojego wnętrza.

02

PROJEKT FUNKCJONALNO PRZESTRZENNY:

Bez względu na metraż pomieszczeń, przygotujemy projekt, który jak najlepiej wykorzysta Twoją przestrzeń, a jednocześnie uwzględni Twoje potrzeby. Na tym etapie zaprezentujemy najbardziej optymalny rozkład pomieszczeń. Przedstawimy ci propozycję aranżacji przestrzeni. Na wizualizacjach 3D zobaczysz, jak prezentuje się twoje nowe wnętrze. Pokażemy ci charakter i nastrój na wybranych, istniejących przykładach, tak aby jak najlepiej wprowadzić cię w klimat nowego miejsca.

03

REALIZACJA PROJEKTU:

Po zakończeniu projektu aranżacji wnętrza pomożemy ci w jego realizacji. Na potrzeby projektu przygotujemy niezbędne rysunki wykonawcze dla ekip remontowych. Dobierzemy niezbędne materiały dla twojego nowego miejsca i dostarczymy linki do sklepów internetowych z wyposażeniem. Część materiałów obejrzymy razem w sklepach stacjonarnych.

04

NADZÓR AUTORSKI:

W ramach nadzoru autorskiego spotkamy się na budowie i omówimy postęp prac. W razie potrzeby doprecyzujemy rysunki wykonawcze.

Pamiętaj, że realizacja prac wykończeniowych to wymagający okres dla inwestora. Na początku wybiera on wykonawców z którymi będzie pracował. Potem każdego dnia musi organizować ich pracę, odpowiadać na ich pytania oraz rozwiązywać pojawiające się problemy. Rozumiemy to i dlatego wszystkim naszym klientom oferujemy pomoc w razie wątpliwości związanych z realizacją projektu. Inwestor lub wykonawca może do nas zadzwonić lub wysłać maila z prośbą o konsultację.

KONTAKT STUDIO.

Specjalizujemy się w projektowaniu oraz realizacji wnętrz mieszkań, domów oraz lokali użytkowych. Projektujemy biura, sklepy, siedziby firm, gabinety, sale konferencyjne, poczekalnie. Uczestniczymy w każdym etapie procesu inwestycji od projektu koncepcji poprzez nadzory aż do realizacji inwestycji.

Posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów architektonicznych, współpracujemy z najlepszymi wykonawcami. Zapewniamy kompletną oraz terminową realizację projektu.

Na każdym etapie służymy fachową poradą i pomocą w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań projektowych i funkcjonalnych.

Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na twoje pytania.

_ Prowadzenie Projektu
t_ 0048 727 519 732

_ Architektura
t_ 0048 607 207 338

e_ studio@2215.pl
w_ https://www.2215.pl

Znajdziesz nas na: